Sat. Dec 2nd, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Startējam!!!

Ir dzimis jauns ziņu portāls latviešu valodā, kas mēģinās iepazīstināt savus lasītājus ar ziņām par Bitkoinu un citām kriptovalūtām, jaunumiem aplikāciju jomā, biržu ziņām un galvenais – vienkārši un saprotami stāstīs par šo nākamo nopietnāko atklājumu pēc interneta protokola izveidošanas – blokķēžu tehnoloģiju.  

Laipni lūgti jaunajā pasaulē, kurā mainīsies vērtību pārnešanas veidi, veids kādā veidā notiks komunikācija, kurā daudzas nacionālās institūcijas atmirs un cilvēki atgriezīs sev kontroli pār savu dzīvi un aizsargās savus sensitīvos datus daudz labāk! Bitkoins ir tikai viens no digitālās revolūcijas stūrakmeņiem un celmlaužiem, uz šīs tehnoloģijas pamata tiek būvēti jauni Amazon.com, e-bay.com, PayPal.com, Facebook u.c. biznesi, kuri ir daudz efektīvāki, daudz ātrāki, daudz aizsargāti no svešām acīm un līdz ar to daudz privātāki. Un tajos piedalīsies paši lietotāji, kā ķēdes locekļi. Visa peļņa, kuru šobrīd iegūst ,piemēram,  Facebook, YouTube, Twitter tiks sadalīta tā lietotāju starpā. Vai tas nebūtu tikai taisnīgi? 

© 2018 BITCOIN FONDS LATVIJA 

1 thought on “Startējam!!!

Leave a Reply

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!