Tue. Dec 5th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Fisco investē $ 2.66 mlj. Bitkoina un citu kriptovalūtu investīciju fondā

Tokijas Fisco, zinātniski-pētnieciskais centrs, kurš pēta ārvalstu akciju, obligāciju un preču apgrozījumu Japānā gatavojas atvērt investīcīju fondu, kas būs orientēts kriptovalūtu iegādi. saskaņā ar Nikkei datiem, informatīvais proveiders investēs savu personīgo naudu un radīs investīcīju fondu ar 300 mlj. jenu kapitālu ( aptuveni $ 2.66 mlj. ).

Pirmais šāda veida fonds Japānā koncentrēsies uz investīcijām Bitkoinā un citās kriptovalūtās. Plānots kas tassāks darboties janvāra beigās. Fisco tieksies uz 20% gada peļņu.

Galvenais produktu Fisco menedžeris  Msajuki Taširo: “Mēs sagaidām, ka Bitkoins galu galā tiks atzīts par finansu produktu”.

© 2018 BITCOIN FONDS LATVIJA

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!