Wed. Jul 24th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Francija grib regulēt tirdzniecību ar Bitkoiniem

Francijas finansu ministrs Bruno le Mers uzdevis bijušajam centrālās bankas priekšsēdētājam Žanam-Pjēram Landau izstrādāt jaunus nacionālus standartus Bitkoina pārraudzībai. 

“Eksperti dos ieteikumus noteikumu ieviešanai, kas palīdzēs ierobežot iespējas izmantot kriptovalūtu, lai izvairītos no nodokļu nomaksas un tās izmantošanu terorisma finansēšanā”, viņš teica preses izdevumam La Tribune. “…bitkoins tā nav valūta, tā ir kriptovalūta, tas ir spekulatīvs aktīvs, tās vērtība un augstā nestabilitāte neatbilst ekonomiskiem pamatiem un par to neviens nenes atbildību”.

To pašu gan varētu teikt gan par USD, gan par EUR, to neierobežoto emisiju ekonomiskās  krīzes apstākļos, ASV federālo rezervju drukāšanas mašīnu darbību trīs maiņās,  jebkādas atbildības trūkumu abās okeāna pusēs un baņķieru glābšanu 2008/2009.gada krīzes apstākļos, parastajiem pilsoņiem iznesot visu krīzes smagumu. 

Francija jau piedāvājusi apspriest kriptovalūtu regulējumu G20 sammitā aprīlī.

© 2018 BITCOIN FONDS LATVIJA 

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!