Wed. Sep 27th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kompānijas Lockheed Martin, Ericsson, Lenovo, Huawei, Bosch, IoTex un CAICT pievienojās IEEE standartu asociācijai

Kompānijas Lockheed Martin, Ericsson, Lenovo, Huawei, Bosch, IoTex un CAICT pievienojās IEEE standartu asociācijai, lai radītu standartus lietu interneta un blokķēdes attīstībai. Elektrotehnikas un elektronikas inženieru institūts (Institute of Electrical and Electronics Engineers, IEEE) ir starptautiska bezpeļņas organizācija, kas tiek uzskatīta par pasaules vadošo radioelektronikas, elektrotehnikas un tīkla tehnoloģiju jomā. Kā informēja IEEE lietu attīstības sadarbības grupas (IoT) priekšsēdētājs Siņsinis Faņs (Xinxin Fan), minēto kompāniju pētnieki jau vairākus gadus strādā pie starptautiskiem standartiem decentralizētai identificēšanai, izmantojot blokķēdi.

© 2021 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!