Tue. Feb 20th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Lielbritānijas banka – kriptovalūtu un tradicionālo tirgu apvienošanās nes sevī milzīgus riskus

Lielbritānijas Bankas finanšu politikas (FPC) komiteja brīdināja, ka ātrās pieaugošās tirgus apvienošanās tendences, apvienojoties kriptovalūtām ar tradicionālo finansu tirgu rada nopietnus riskus.

“Kriptoaktīvu tirgus kapitalizācija pieaugusi desmit reizes no 2020. gada sākuma līdz $2.6 triljoniem 2021. gada novembrī, kas ir aptuveni 1% no pasaules finanšu aktīviem. Šī tirgus daļa (aptuveni 95%) sastāv no “nenodrošinātiem” kriptovalūtu aktīviem, kuru pamatā nav aktīvu,” teikts FPC pārskatā.

Britu regulators piekrīt, ka kriptovalūtas var radīt virkni priekšrocību, tai skaitā palielināt finanšu pakalpojumu efektivitāti. Tomēr inovācijas var būt ilgtspējīgas tikai tad, ja tās tiek veiktas droši un nostiprinātas ar valsts politikas pamatiem, kas samazina riskus.

Pilns pārskats pieejams šeit: https://www.bankofengland.co.uk/financial-stability-report/2021/december-2021

© 2021 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!