Mon. Feb 19th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Brazīlijas birža B3 plāno iekļūt kriptovalūtu tirgū 2022. gadā

Brazīlijas fondu biržas B3 prezidents pastāstīja par finanšu pakalpojumu sniegšanas plāniem kriptovalūtas treideriem.

Pēc vietējā izdevuma vārdiem, Brazīlijas birža B3 plāno iekļūt kriptovalūtu tirgū 2022. gadā. Par to pastāstīja Gilsons Finkelšteins (Gilson Finkelsztain), B3 prezidents. Lai īstenotu šo projektu,viņš atzīmēja, ir jāpēta tokenizēto aktīvu izmantošanas un uzglabāšanas iespējas un kriptovalūtu pakalpojumu sniegšana, izmantojot Crypto-as-a-Service (CaaS) tehnoloģiju.

Pilns raksts pieejams šeit: https://www.infomoney.com.br/mercados/b3-detalha-planos-para-custodia-de-criptomoedas-tokenizacao-e-etf-de-cripto-em-2022/

© 2021 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!