Fri. Jun 2nd, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Senators Pets Tumi uzskata, ka ASV ir jākļūst par pasaules līderi valsts digitālās valūtas pieņemšanā un jāveido ASV dolāram “labākās iespējas” (videointervija )

Senators Pets Tumi uzskata, ka ASV ir jākļūst par pasaules līderi valsts digitālās valūtas pieņemšanā un jāveido ASV dolāram “labākās iespējas”.

Intervijā Bloomberg senators Pets Tumī (Pat Toomey) teica, ka ASV dolāram jābūt “labākām iespējām”, jo valsts var gūt labumu no digitālā dolāra. Pēc viņa domām, ASV valsts kriptovalūtas ieviešana nedrīkst būt atkarīga no Federālās rezervju sistēmas. Tumijs teica, ka tas ir saistīts ar konfidencialitātes jautājumu.

Pilna intervija šeit: https://www.bloomberg.com/news/videos/2021-11-23/senator-toomey-fed-has-missed-the-boat-on-inflation-video

“Ideja par tokenizētu dolāru, ko var apmainīt ar vienādranga platformas palīdzību, kur izstrādātāji veido jaunus produktus un pakalpojumus… es domāju, ka ir labs arguments par labu digitālajam dolāram,” viņš atzīmēja.

© 2021 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!