Fri. Dec 1st, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Maininga kompānijas pārvieto savas jaudas no Kazahstānas elektroenerģijas trūkuma dēļ

Maininga kompānijas Xive dibinātāja Didars Bekbau informēja, ka kriptovalūtu ieguves uzņēmumi Dienvidkazahstānā pārvieto jaudas uz Krieviju un ASV, elektroenerģijas trūkuma dēļ. Kazahstāna aktīvi cīnās ar elektroenerģijas trūkumu pēc Ķīnas maineru “uzlidojuma”. Tas īpaši atspoguļojās valsts dienvidu daļā, kur trūkst jaudīgu elektrostaciju, bet nacionālais tīkls nevar droši nodot elektroenerģiju no bagātā ziemeļu reģiona energoresursiem.

Maininga firmas Xive Didars Bekbau (Didar Bekbau) pastāstīja, ka kompānija plānojusi uzstādīt maininga centru par 2 500 ierīcēm Dienvidu Kazahstānā, taču ir skaidrs, ka kriptovalūtu ieguve reģionā vairs nav iespējama. “Pārējie maininga uzņēmumi Kazahstānas dienvidos meklē hostinga laukumus iekārtu izvietošanai, bet valstī nav palicis variantu. Daži pārvietoja savas jaudas uz Krieviju un ASV, – teica Bekbahs.

© 2021 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!