Fri. Dec 1st, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

ASV Federālās rezervju sistēmas ( FRS ) direktoru padomes loceklis Kristofers Vollers paziņojis, ka steiblkoinus var izlaist bankas un tehnoloģiju kompānijas ( video )

ASV Federālās rezervju sistēmas ( FRS ) direktoru padomes loceklis Kristofers Vollers paziņojis, ka steiblkoinus var izlaist bankas un tehnoloģiju kompānijas. Lai to izdarītu, ir jāstrādā ar skaidra steiblkoinu regulējuma.

https://www.youtube.com/watch?v=DSwKgJz8dVk

Uzstājoties konferencē Klīvlendā, kas veltīta finansiālai stabilitātei, Kristofers Vollers (Christopher Waller) atbalstīja steiblkoinu kriptovalūtas. Viņš tos nosauca par visspilgtāko jauno un ātrāko maksājumu tehnoloģiju piemēru, tāpēc uzskata, ka regulējošajām institūcijām ir jāizstrādā steiblkoinu regulēšana jau tagad. Vollers ir pārliecināts, ka tas novērsīs jebkādus draudus ASV finanšu sistēmai un ekonomikai.

© 2021 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!