Wed. May 25th, 2022

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kriptovalūtu birža Gemini, kas pieder dvīņu brāļiem Winklevosiem, piesaistīs finansējumu $400 miljonu apmērā Metaversa izveidei (video )

The Winklevoss twins at the Costume Institute Gala at the Metropolitan Museum of Art in New York, May 1, 2017. (Landon Nordeman/The New York Times)

Kriptovalūtu birža Gemini, kas pieder dvīņu brāļiem Winklevosiem, piesaistīs finansējumu $400 miljonu apmērā, un puse no tā būs paredzēta, lai izveidotu vairāk “decentralizētu Metaversu”, nekā to veido Facebook dibinātāja Zakerberga kompānija Meta.

Nav gan īsti saprotams kā var izveidot to decentralizētu, bet acīmredzot dvīņu brāļiem ir kāda ideja.

© 2021 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!