Fri. Dec 1st, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Angļu valodas vārdnīcā Collins ir iekļauta NFT abreviatūra

Angļu valodas vārdnīcā Collins ir iekļauta NFT abreviatūra, kā arī vārdi “kripto” un “metaverss”, kas kļuvuši par “2021. gada vārdiem”. Collins leksikogrāfi ir pārsteigti par pieaugošu neaizstājamo tokenu popularitāti, nosaucot tos par unikālu mākslas, tehnoloģiju un komercijas kombināciju. Kā apgalvo valodas eksperti, NFT abreviatūras izmantošanas biežums šogad pieaudzis par 11 273%. NFT izdevies apsteigt vārdus, kas saistīti ar Covid-19 pandēmiju un iekļūt desmitniekā šī gada populārāko vārdu vidū.

 

Izdevniecība HarperCollins paziņoja, ka NFT kļuvis par “meinstrīmu”, jo kolekciju tokenu iegādei ar unikāliem attēliem un video ir iztērēti miljardi dolāru.

Vairāk info šeit: https://www.thebookseller.com/news/nft-named-word-year-collins-dictionary-1290565

© 2021 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!