Wed. Feb 21st, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

“Zvaigžņu karu” ķiveru NFT pārdoti bez autoru atļaujas

Mākslinieki, kas izveidojuši “Zvaigžņu karu” ķiveres mākslas objektu veidā, gatavojas iesniegt prasību pret NFT projekta organizētāju, kurš pārdevis darbus NFT veidā bez viņu ziņas. Par to ziņo Financial Times.

Art Wars mākslinieki kopš 2013. gada veidoja dažādas ķiveres versijas. Starp projekta dalībniekiem ir slavenais fotogrāfs Deivids Beilijs un tēlnieks Anišs Kapurs.

Kurators Bens Mūrs nofotografēja dažus no tiem un pārdeva tos NFT veidā uz OpenSea platformas. Kolekcija sastāvēja no 1138 tokeniem.

Investori jau iegādājās NFT par vairāk nekā 1600 ETH (vairāk nekā $6, 8 miljoni uz raksta tapšanas brīdi).

Mors nenoliedz, ka izveidojis NFT bez mākslinieku atļaujas. Viņš arī apgalvo, ka nosūtījis viņiem e-pasta vēstules ar informāciju par kolekciju. Šobrīd kolekcija vairs nav pieejama OpenSea platformā.

© 2021 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!