Fri. Apr 12th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Šveices bezpeļņas organizācija ORIGYN Foundation ir piesaistījusi stratēģiskas investīcijas $20 miljonu apmērā raundā, kurā piedalījās firma Table Management miljardieris Bilam Akmenam un Perisa Hiltone

Šveices bezpeļņas organizācija ORIGYN Foundation ir piesaistījusi stratēģiskas investīcijas $20 miljonu apmērā raundā, kurā piedalījās firma Table Management miljardieris Bilam Akmenam un Perisa Hiltone.

Raunda dalībnieku vidū ir Polychain Capital, GD10 Ventures, Vectr Ventures un citi investori.

Piesaistītais finansējums pacēla ORIGYN tirgus novērtējumu līdz $300 miljoniem.

Projekts izmanto neaizstājamos tokenus (NFT) kā ciparu sertifikātus fizisku un digitālu luksusa preču identificēšanai un autentificēšanai. ORIGYN apgalvo, ka savos lēmumos izmanto gan blokķēžu, gan mākslīgā intelekta palīdzību.

© 2021 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!