Sat. Apr 6th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Niantic komanda, kas piedalījusies Pokemon Go spēles izstrādāšanā, paziņojusi par 300 miljonu dolāru finansējuma piesaistīšanu no Coatue Management

Niantic komanda, kas piedalījusies Pokemon Go spēles izstrādāšanā, paziņojusi par 300 miljonu dolāru finansējuma piesaistīšanu no Coatue Management. Uzņēmuma novērtējums ir $9 miljardi.

Saskaņā ar preses relīzi, līdzekļi tiks virzīti uz investīcijām kārtējās spēlēs un jaunajās lietojumprogrammās, platformas paplašināšanu Lightship izstrādātājiem, kā arī “metaapdzīvotās reālās pasaules” (Real-World Metaverse) projektā.

“Niantic izveidoja platformu papildinātai realitātei, pamatojoties uz pasaules 3D karti, kurai, pēc mūsu domām, ir izšķiroša loma nākamajā datortehnoloģiju attīstības posmā,” norāda ģenerālpartneris Coatue Mets Macceo.

© 2021 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!