Thu. Aug 11th, 2022

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Saskaņā ar Glassnode analītiskās kompānijas pārskatu, no 2021.gada oktobra bitkoinu skaits, kas tiek pārsūtīti no ilgtermiņa investoru makiem, pastāvīgi samazinās

Saskaņā ar Glassnode analītiskās kompānijas pārskatu, no 2021.gada oktobra bitkoinu skaits, kas tiek pārsūtīti no ilgtermiņa investoru makiem, pastāvīgi samazinās. Parasti, kad bitkoina kurss atrodas pie vēsturiskajiem maksimumiem, pieaug monētu krājumi uz īstermiņa investoru makiem. Tomēr šobrīd BTC skaits šādās adresēs ir mazāks par 3 miljoniem.

Pārkats pieejams šeit: https://insights.glassnode.com/the-week-onchain-week-47-2021/

Pēc analītiķu domām, tas liecina, ka ilgtermiņa investori gaida pirmās kriptovalūtas kursa pieauguma turpināšanu un nesteidzas fiksēt peļņu. Attiecīgi tirgū vērojams piedāvājuma deficīts, bet šis ir viens no uzticamākajiem “vēršu cikla” signāliem. Tāpat kā paziņojis Ķīnas žurnālists Kolins Vu (Colin Wu) Twitter, Bītkoina maku skaits ar nulles bilanci turpina pieaugt. Nesen rādītājs sasniedza rekordu 38.65 miljonu apmērā, neskatoties uz tirgus korekciju. Tas liecina par jaunu investoru interesi par pirmo kriptovalūtu.

© 2021 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!