Fri. Dec 1st, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Hayman Capital Management investīciju direktors Kails Bass (Kyle Bass) pastāstījis par savu redzējumu uz Ķīnas kriptoindustriju un tās regulēšanu ( intervija )

Hayman Capital Management investīciju direktors Kails Bass (Kyle Bass) pastāstījis par savu redzējumu uz Ķīnas kriptoindustriju un tās regulēšanu.

Kails Basss paziņojis, ka sabiedrība drīz redzēs, kā autoritārās valdības un Rietumu demokrātijas vienlīdzīgā mērā ierobežos bitkoinu. Labs piemērs ir Ķīna, kas apturēja kriptovalūtu kompāniju un maineru darbību.

“Gadu ātrāk, pirms es biju gaidījis, Ķīna vispirms izdzina mainerus un pēc tam aizliedza biznesam strādāt ar kriptovalūtu.”

Hayman Capital Management dibinātājs atzina, ka nākamajā gadā sabiedrība visdrīzāk redzēs ASV Finanšu ministrijas un ASV Nodokļu dienesta intensīvu kriptoindustrijas regulējuma izstrādi. Basss savā intervijā piekrita, ka mileniāļiem patīk investēt kriptovalūtās un cilvēkiem “patīk domāt”, ka tā ir ideāla zelta aizstāšana un aizsardzība pret inflāciju.

Pilna intervija pieejama šeit:

© 2021 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!