Wed. Apr 10th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kriptovalūtas Cardano dibinātājs Čārlzs Hoskinsons liek lielas cerības uz metaversa attīstību un uzskata, ka tā būs neizbēgami saistīta ar kriptovalūtām, īpaši ar NFT ( video )

Kriptovalūtas Cardano dibinātājs Čārlzs Hoskinsons liek lielas cerības uz metaversa attīstību un uzskata, ka tā būs neizbēgami saistīta ar kriptovalūtām, īpaši ar NFT.

Intervijā Thinking Crypto kanālā Čārlzs Hoskinsons (Charles Hoskinson) izteica viedokli par metaversa attīstību – sociālās virtuālās realitātes koncepciju, kas pēdējā laikā uzņem popularitāti, tai skaitā geimeru vidū. Hobkinsons ir pārliecināts, ka, īstenojot mākslīgo intelektu un citus tehnoloģiskos jauninājumus, lietotāji saņems vairāk “reālistisku” pieredzi, tāpēc metaverss kļūs līdzīga fiziskai pasaulei.

Pēc Cardano dibinātāja vārdiem, metaverss ir patiešām laba lieta, nevis viltība. Bet, lai radītu uzticību un unikalitāti, ir vajadzīgas kriptovalūtas. Ar to palīdzību var piešķirt fizisku formu digitālajām lietām un digitalizēt fizisko telpu, uzskata Hoskinsons. Tuvākajos 5-10 gados metaverss kļūs par milzīgu poligonu kriptovalūtām. Bet īpaši harmoniski tajā “iederas” NFT, piebilda Hoskinsons.

© 2021 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!