Sat. Apr 13th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

E-komercijas platforma MercadoLibre sniegs iespēju Brazīlijas iedzīvotājiem iegādāties, pārdot un uzglabāt kriptovalūtas, izmantojot MercadoPago maksājumu platformu

E-komercijas platforma MercadoLibre sniegs iespēju Brazīlijas iedzīvotājiem iegādāties, pārdot un uzglabāt kriptovalūtas, izmantojot MercadoPago maksājumu platformu.

Kā vēsta Bloomberg, Latīņamerikas gigants cenšas paplašināt finanšu produktu aptveri, radot īpašu aplikāciju ciparu maksājumiem. Tuvākajās nedēļās Brazīlijas klienti MercadoPago varēs iegādāties, pārdot un uzglabāt kriptovalūtas, izmantojot digitālos makus.

Pēc viceprezidenta MercadoPago vārdiem Tulio Oliveiri (Tulio Oliveira), šīs funkcijas ir kļuvušas pieejamas nelielām lietotāju grupām novembra sākumā.

“Mēs esam pavadījuši daudz laika, lai apgūtu kriptovalūtas servisu.” Digitālajiem aktīviem ir liels potenciāls un atklāj mums jaunas iespējas,” sacīja Oliveira.

© 2021 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!