Wed. Feb 21st, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Žurnāls Vogue Singapūra OpenSea platformā ir pārdevis savu NFT kolekciju

Žurnāls Vogue Singapūra OpenSea platformā ir pārdevis ierobežotas tirāžas NFT kolekciju, ko iedvesmojis “Jaunais sākums”. Šis ir zīmola pirmā digitālās mākslas izsole vēsturē. Saskaņā ar izdevuma aprakstu, Vogue Singapore NFT kolekcija ir izveidota sadarbībā ar vairākiem digitālo darbu autoriem un ietver divus septembra vākos: “RenaiXance” un “Trumfālais atmošanās”. Tāpat kolekcijā ietilpst astoņi digitāli darbi no modes, skaistuma un mākslas pasaules.

Ierobežotā NFT kolekcija ir iedvesmota septembrī “Jaunais sākums” un bija pieejama izsolē OpenSea no 10. līdz 13. novembrim. Laidiena sākuma cena bija 1 ETH. Komentāros par Vogue Singapore NFT kolekciju rakstīts: “māksla ir NFT sinonīms”. Pagaidām NFT izmantošana modes namos un izdevumos ir tikai savos pirmsākumos, bet kolekciju tokeni biežāk tiek izmantoti kā laikmetīgās mākslas objekti.

Vogue Singapore ar savu NFT kolekciju pievērš modes zīmolu uzmanību uz digitālās pārveides iespējām augstās modes un mākslas pasaulē.

© 2021 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!