Mon. Apr 8th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kriptovalūtas birža Gate.io sākusi pirmo NFT darbu pārdošanu savā NFT Magic Box platformā

Kriptovalūtas birža Gate.io sākusi pirmo NFT darbu pārdošanu savā NFT Magic Box platformā. Visi NFT projekti uz platformas izies biržas komandas pārbaudi. Neaizstājamo tokenu tirgus (NFT) visā pasaulē ir ievērojami pieaudzis 2021. gada laikā, bet NFT globālās pārdošanas ir pārsniegušas $10.7 miljardus 2021. gada III ceturksnī, saskaņā ar Reuters datiem.

Daudzi uzņēmumi, sākot no startapiem un biržām līdz tehnoloģiskajiem milžiem, piemēram, Microsoft un Meta, virza savu darbības akcentu uz NFT. Sakarā ar šo kriptovalūtu birža Gate.io palaidusi jaunu NFT primāro izvietojumu (Initial NFT Offering, INO) platformu savā specializētajā NFT Magic Box platformā.

© 2021 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!