Sat. Dec 2nd, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Liela amerikāņu maininga kompānija Marathon Digital plāno izlaist parādu obligācijas $650 miljonu apmērā

Liela amerikāņu maininga kompānija Marathon Digital plāno izlaist parādu obligācijas $650 miljonu apmērā. Saņemtie līdzekļi tiks novirzīti Bitcoin un ASIC-maineru pirkšanai.

Interesanti, ka sākotnēji tika plānota obligāciju laišana EUR 500 miljonu apmērā, bet saistībā ar augstu pieprasījumu pēc vērtspapīriem tika nolemts palielināt apgrozījuma apjomu līdz $650 miljoniem. Obligācijas būs piecgadīgas ar ekspīrācijas termiņu 2026. gada 1. decembrī. Turklāt uzņēmums patur sev pirmstermiņa vērtspapīru atpirkšanas tiesības.

“Marathon plāno izmantot līdzekļus no obligāciju pārdošanas kopējiem korporatīvajiem mērķiem, ieskaitot bitkoinu vai BTC ieguves iekārtu iegādi,” atzīmēts preses relīzē.

© 2021 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!