Mon. Sep 25th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

ASV prezidents Džo Baidens ir parakstījis infrastruktūras likumprojektu, kas nosaka prasības brokeriem un stingrus noteikumus kriptovalūtas kompānijām (video )

ASV prezidents Džo Baidens ir parakstījis infrastruktūras likumprojektu, kas nosaka prasības brokeriem un stingrus noteikumus kriptovalūtas kompānijām. Pirmdien ASV prezidents Džo Baidens parakstīja likumprojektu par infrastruktūras finansēšanu $1 triljoniem, kurā ietilpst arī kriptovalūtu kompāniju regulējums ASV.

Saskaņā ar pieņemto likumu, kurš ievieš stingrākus noteikumus kriptovalūtu kompānijām un paplašina starpnieku pārskatu prasības, tirgus dalībniekiem būs pienākums ziņot nodokļu deklarācijā par darījumiem ar kriptovalūtu, kuru summa ir lielāka par $10 000.

Pēc likuma parakstīšanas Džo Baidens pateicās senatoriem Kirsten Cinema (Kirsten Cinema) un Robam Portmenam (Rob Portman), kā arī Mičam Maknelam (Mitch McConnell) par viņu lomu likumprojekta īstenošanā Senātā.

© 2021 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!