Thu. Apr 11th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Beisbola komanda no Austrālijas Perth Heat ir noslēgusi līgumu ar kriptovalūtas maksājumu pakalpojumu kompāniju OpenNode

Austrālijas beisbola klubs Perth Heat vērsās pie kompānijas OpenNode, lai ieviestu Bitcoin korporatīvo maksājumu sistēmu. Konsultāciju rezultātā beisbola komanda no Austrālijas Perth Heat ir noslēgusi līgumu ar kriptovalūtas maksājumu pakalpojumu OpenNode. Tagad Perth Heat var caur Lightning tīklu pieņemt maksājumus par realizētajām precēm un sponsorēšanu bitkonos, aprēķināt algām personālam un spēlētājiem un izmaksāt to bitkoinos.

Komandas plānos ietilpst kluba bilancē izveidot fondu Hodl Bitcoin. Perth Heat galvenais direktors Patriks O’Salivans (Patrick O’Sullivan) paziņojis, ka bitkoina pieņemšana algu izmaksai var kalpot par piemēru arī citām sporta organizācijām.

“Mēs zinām, ka sabiedrība skatās uz Perth Heat pieredzi kā uz panākumu modeli, un mēs ceram, ka bitkoina pieņemšana iedvesmos citus pieņemt kriptovalūtu, un tas veicinās sporta komandu attīstību.”

© 2021 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!