Sat. Dec 2nd, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Edvards Snoudens – Centrālo banku digitālās valūtas “izkropļo” kriptovalūtu dabu

Centrālo banku (CBDC) digitālās valūtas ir “jaunākā bīstamība, kas nu jau karājas virs visas sabiedrības”. Pēc bijušā NDA un CIP darbinieka Edvarda Snoudena domām, šie instrumenti “izkropļo” kriptovalūtu dabu un pakļauj cilvēku brīvību riskam.

Pēc viņa vārdiem, CBDC “acīmredzami ir paredzēts, lai atņemtu silvēkiem īpašuma tiesības uz viņu naudu”. Viņš atzīmēja, ka šo instrumentu ieviešana nav saistīta ar valsts atbalstu kriptovalūtām vai finanšu digitalizācijai, jo “vairums dolāru jau ir digitāli”.

Viņš uzsvēra, ka CBDC var tikt izmantotas, lai kontrolētu pilsoņu līdzekļus. Piemēram, Snoudens padalījās ar stāstu ar iedomātu apsargu, kuram ārsts licis ierobežot cukura patēriņu.

Vēloties samazināt savus riskus, šī cilvēka apdrošināšanas sabiedrība var nodot informāciju par viņa veselības stāvokli struktūrā, kas kontrolē digitālo maku. Ja vīrietis grib nopirkt šokolādes batoniņu, maksājums vienkārši neies.

Opā, vai ne?

© 2021 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!