Mon. May 23rd, 2022

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Singapūras banka DBS pievienojās kriptovalūtas Hedera Hashgraph vadības padomei

Singapūras banka DBS pievienojās kriptovalūtas Hedera Hashgraph vadības padomei, lai izpētītu blokķēdes izmantošanas iespējas banku nozarē. Hedera Hashgraph nodarbojas ar korporatīvo blokķēžu izstrādi, lai izveidotu programmas decentralizētai ekonomikai.

Interneta vietnē Hedera ir norādījusi, ka DBS banka ir kļuvusi par vienu no pirmajām bankām Dienvidaustrumāzijā, kuras iekļuvušas Hedera padomes sastāvā. DBS ir iecerējis veikt savu ieguldījumu blokķēdes un dalītā reģistra tehnoloģiju izpētē, kā arī apgūt tā izmantošanas variantus dažādās nozarēs, tostarp banku sektorā.

DBS jau aktīvi izmanto blokķēdi starptautisku maksājumu un norēķinu veikšanai, kā arī tirdzniecības finansēšanai. Pērn banka sāka izmantot Contour tirdzniecības platformu uz R3 Corda bāzes, lai veiktu norēķinus par akreditīviem. Turklāt šī gada aprīlī DBS paziņoja par sadarbību ar JPMorgan banku un investīciju firmu Temasek pēc platformas palaišanas uz blokķēdes starpbanku transakciju veikšanai.

© 2021 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!