Sun. Aug 7th, 2022

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kompānija Consensys informējusi par Ledger Nano aparatūras maku atbalsta atjaunošanu

Kompānija Consensys, kas izstrādājusi populāru kriptovalūtas Metamask, informēja par Ledger Nano aparatūras maku atbalsta atjaunošanu. Šī aparatūras maka modeļa atbalsts tika atspējots pēc Chromium tīmekļa pārlūkprogrammu dzinēja atjaunināšanas, kura ir pamatā ir populārajām pārlūkprogrammām, tostarp Google Chrome, Opera, Brave un daudzi citi.

“Visas Web3 kopienas tika ietekmētas ar šo problēmu un mēs smagi strādājām, lai to labotu. Tagad esam izlaiduši versiju Metamask 10.5.0 un atkal varat strādāt ar jūsu Ledger Nano ierīcēm,” atzīmē Consensys.

Tostarp izstrādātāji pastāstīja par sadarbības paplašināšanu ar Ledger. Uzņēmuma partnerības ietvaros cer atvieglot aparatūras maku izmantošanu Metamask lietojumprogrammā un padarīt to drošāku.

© 2021 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!