Tue. Dec 5th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Pasaules savvaļas dabas fonda (WWF) Vācijas struktūrvienība izlaiž NFT kolekciju

Pasaules savvaļas dabas fonda (WWF) Vācijas struktūrvienība izlaiž NFT kolekciju, lai savāktu līdzekļus no izmiršanas apdraudētajiem dzīvniekiem.

Fonds izvēlējās vairākus NFT arēnā populārus māksliniekus, lai izveidotu “Non-fungible Animals” kolekciju. Mākslinieku vidū ir Bosslogin, Freehard Profit, Ēriks Peters (Eric Peters), Vinsents Britcs (Vinzent Britz), Lea Fricke (Lea Fricke), Romulo Kuranja (Romulo Ruranyi), Andrē Ribons (Andre Ribon), Rocket & Wink, Etjēns Kifers (Etienne Kiefer) un Anna Ruprehta (Anna Rupprecht).

“Katram izlaistajam mākslas darbam būs konkrēts dzīvnieks, par kuru cilvēkiem ir vērts zināt. Mēs esam nozīmīgi sociālās izglītības procesa dalībnieki un vēlamies parādīt, cik cilvēce ir tuvu tam, lai zaudētu daudzas sugas uz šīs planētas,” uzsvēra WWF nodaļas vadītājs Vācijā Eberhards Brandes (Eberhard Brandes).

Kopumā “digitālā sugā” tiks pārvietoti 10 izzūdošas dzīvnieku sugas. Turklāt katrs mākslinieks uzņemsies attēlot vienu dzīvnieku sugu un izlaidīs tik daudz NFT, cik ir palicis šis sugas īpatņu. Piemēram, būs 22 NFT par Kalifornijas jūras cūkām – vismazāko vaļveidīgo uz planētas. NFT tiks izlaistas uz Polygon blokķēdes, bet kolekcijas pārdošana sāksies 2021.gada 2. novembrī. NFT varēs iegādāties par steiblkoinu USDC.

© 2021 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!