Sat. Aug 13th, 2022

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Amerikāņu mazumtirdzniecības gigants Walmart ir izvietojis vairāk nekā Coinstar 200 kriptomātu savos veikalos

Amerikāņu mazumtirdzniecības gigants Walmart ir izvietojis vairāk nekā 200 kriptomātu Coinstar savos veikalos Amerikas Savienotajās Valstīs.

Tagad pircēji var iegādāties kriptovalūtu un apmainīt to pret fiat naudu vai dāvanu kartēm Coinstar punktos. Iespēju pirkt Bitcoin nodrošina kriptomātu operators Coinme.

Walmart Molly Bleikmena (Molly Blakeman) komunikācijas direktore:

“Coinstar ar Coinme” ir uzsākuši pilotprojektu, kas ļauj saviem klientiem izmantot bitkoinu pirkšanai skaidrā naudā. Šobrīd uzstādīti 200 Coinstar kioski, kas atrodas Walmart veikalos visā Amerikas Savienoto Valstu teritorijā, kas ir daļa no šī pilotprojekta.

Saskaņā ar Coinstar informāciju, par katru pirkumu tiek iekasēta komisija 4% apmērā, bet komisija par BTC apmaiņu skaidrā naudā ir 7%.

© 2021 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!