Thu. Aug 11th, 2022

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Maininga kompānija Greenidge Generation palielinās bitkoina ieguves apjomu

Greenidge Generation palielinās bitkoina ieguves apjomu, paplašinot savas maininga fermas Teksasā un Dienvidkarolīnā. Šis uzņēmums pasūtījis 22 500 Antminer S19j Pro no kompānijas Bitmain.

Maininga kompānija Greenidge Generation plāno paplašināt Teksasas jaudas un nopirkt zemi Dienvidkarolīnā. Sludinājumā teikts, ka uzņēmums noslēdz vienošanos par jaunu datu apstrādes centru būvniecību Teksasā. Turklāt Greenidge Generation iegādāsies poligrāfisko kompāniju LSC Communications Dienvidkarolīnā par 15 miljoniem, kaut sākotnēji tika plānota telpu noma.

Paredzams, ka darījums tiks pabeigts šī gada decembra sākumā. Kompānija vienojās par to, ka var izvietoties sešos laukumos Teksasā un izvietot tur savus mainerus. Kopējā objektu jauda ir 2 000 MW, dažiem no tiem ir pieslēgums vēja un saules enerģiju ģenerējošām jaudām. Greenidge palielināja ASIC-maineru pasūtījuma S19j Pro apjomu no Bitmain no 10 000 līdz 22 500 vienībām. Kopējais uzņēmuma pasūtījuma lielums ir 29 000 maineri, kas kompānijai jāpiegādā līdz 2022. gada III ceturksnim.

© 2021 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!