Fri. Dec 1st, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Toronto fondu biržā kotētā maininga kompānija HIVE Blockchain Technologies pārdevusi Norvēģijas meitasuzņēmumu Kolos Norway AS

Toronto fondu biržā kotētā maininga kompānija HIVE Blockchain Technologies pārdevusi Norvēģijas meitasuzņēmumu Kolos Norway AS vietējai pilsētas Narvika pašvaldībai.

Saskaņā ar preses relīzi, 2018. gada novembrī Norvēģijas valdība atcēla subsīdijas uz elektroenerģiju, ko sniedza mmaininga centriem. Likumdošanas izmaiņu dēļ uzņēmums atzinis projektu par nerentablu.

Saskaņā ar līguma nosacījumiem HIVE Blockchain nodeva pašvaldībai visas Kolos akcijas un izmaksāja $200 000. Tas uzņēmumam ļaus koncentrēties uz datu centriem, kas atrodas Islandē un Zviedrijā.

Firma ir dzēsusi visas saistības, kas ņemtas sākotnējā darījuma ietvaros. Tiesības, kas saistītas ar Kolos Norway AS piederoša zemesgabala apbūvi, ir anulētas.

© 2021 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!