Wed. Jun 19th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Apple, Microsoft un citas ASV tehnoloģiju kompānijas lūdz ASV kongresam investēt līdzekļus procesoru ražošanā ASV teritorijā

Apple, Microsoft un citas ASV tehnoloģiju kompānijas lūdz ASV kongresam investēt līdzekļus procesoru ražošanā ASV teritorijā, tādejādi pārtraucot Ķīnas un Dienvidkorejas hegemoniju pusvadītāju ražošanas nozarē. Šobrīd pasaulē daudzas ražotnes saskaras ar izejmateriālu trūkumu un atliktām piegādēm. Esam komunicējuši ar vietējiem elektronikas ražotājiem un šobrīd gaidīšanas laiks daudziem pusvadītāju ražojumiem līdz piegādei Latvijā ir 50 nedēļas. Tas pats notiek visā pasaulē.

© 2021 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!