Thu. Aug 11th, 2022

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Šobrīd kanāls darbojas testa režīmā, bet pavisam drīz piegādāsim 70-80 jaunas ziņas dienā saviem lasītājiem par sekojošām tēmām – kriptovalūtas, tehnoloģiju ziņas, Apple, virtuālā realitāte, elektroauto, kosmosa apguve, domēni. Būs video, intervijas, jaunākie atklājumi zinātnē un tas viss kriptomaks.lv! Saturu veidosim gan angļu, gan latviešu valodā. Šis būs jaudīgākais izdevums par tehnoloģijām Latvijas mediju telpā!

Iemet aci šeit: https://kriptomaks.lv

Lai mums izdodas!

P.S. Un šis ir tikai pirmais jaunums veselā jaunumu plejādē, ko gatavojam saviem lasītājiem šogad, atjaunojot darbību pēc ārkārtas stāvokļa!

© 2021 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!