Tue. Dec 5th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Hakeris Monsieur Personne ir izveidojis viltotas NFT gleznas “Everydays: The First 5000 Days” kopijas

Hakeris Monsieur Personne ir izveidojis viltotas amerikāņu mākslinieka NFT gleznas Beeple “Everydays: The First 5000 Days” kopijas, lai klīdinātu mītu par marķieru unikalitāti un drošību.

Runa ir par kriptogrāfisko pierādījumu viltošanu oriģinālajam mākslas darbam.

Hakeris ir izveidojis savu NFT Ethereum blokķēdē, kas atsaucas uz tiem pašiem datiem kā mākslinieks Beeple. Viltotā NFT komponenta konfigurācija, tā ID un transakciju vēsture ir līdzīga oriģinālam.

Hakeris nav oriģinālā tokena īpašnieks, bet izskatās pēc tāda no trešās puses novērotāja viedokļa. Viltotais NFT izdots un nosūtīts uz hakera maku no tā paša maka, kurā tika izdots oriģinālais NFT “Everydays: The First 5000 Days”.

“Nav nekādu veidu, lai novērstu šādu mākslas darbu zādzību un nepienācīgu izmantošanu.” Ar savu rīcību es gribu parādīt, cik smieklīga ir situācija ar NFT. Viltojot visdārgāko NFT es sagraušu maldinošu koncepciju par tā unikalitāti un drošību,” raksta Monsieur Personne.

Hakera ģenerētais tokens neapdraud oriģināla autentiskumu, bet atšķirt to no īstas gleznas būs diezgan grūti.

“Neviens nevar apgalvot, ka manis radītais NFT patiesībā nav izgatavots mākslinieka vārdā. Tokena veidotājs var tikai apsolīt, ka izveidos tikai vienu NFT ciparu kopiju. Patiesībā viņš to var izlaist tik daudz reižu, cik vien vēlas, – piemetināja hakeris.

Monsieur Personne pārdošanai izvietojis deviņas viltota Beeple darba kopijas. Turpmāk viņš izsolīs pircēju īpašuma tiesības uz pirmo viltoto NFT.

Saite, kur to var vērot: https://nftheft.com/

© 2021 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!