Wed. Aug 10th, 2022

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kotētā Nasdaq sarakstā kriptovalūtu birža Coinbase ir izveidojusi iespēju ASV rezidentiem iegādāties kriptovalūtas, izmantojot PayPal

Kotētā Nasdaq sarakstā kriptovalūtu birža Coinbase ir ļāvusi ASV rezidentiem iegādāties kriptovalūtas, izmantojot PayPal.

Lietotāji var izmantot debeta kartes un bankas kontus, kas piesaistīti PayPal. Jaunais funkcionālis neatbalsta kredītkartes un elektroniskos čekus, norāda uzņēmumā.

“Ja jums ir PayPal konts, varat nekavējoties sākt veikt operācijas ar Coinbase. Lietotājiem nav jāpievieno informācija par bankas kontiem un karšu numuriem Coinbase – varat turpināt izmantot PayPal, teikts ziņojumā.

Birža uzstādīja diennakts limitu līdz $25 000. Komisija ir 3,99%. Tuvākajā laikā uzņēmums plāno atļaut pieslēgties lietotāju servisam arī lietotājiem no citām valstīm.

© 2021 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!