Sat. Jul 24th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kriptovalūtas birža Blockchain.com piesaistījusi $300 miljonus C finansējuma raundā

Kriptovalūtas birža Blockchain.com piesaistījusi $300 miljonus finansējuma raundā, pēc kura rezultātiem tās novērtējums sasniedz $5,2 miljardus.
Raundu vadīja ieguldījumu firmas DST Global, Lightspeed Venture Partners un VY Capital partneri. Piesaistītos līdzekļus kriptovalūtu birža plāno tērēt jaunu produktu izveidei.

“Es ļoti lepojos ar komandu un optimistiski skatos uz Blockchain.com, mūsu produktu un zīmola nākotni,” paziņoja kompānijas ģenerāldirektors Pīters Smits.

Pēc viņa vārdiem, Blockchain.com izmanto vairāk nekā 31 miljonu lietotāju vairāk nekā 200 valstīs. Pēdējo 12 mēnešu laikā viņu skaits ir palielinājies trīs reizes.

© 2021 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!