Wed. May 25th, 2022

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kompānijas MicroStrategy direktoru padome apstiprinājusi kārtību, kādā izmaksājamas prēmijas bitkoinā

Analītiskās programmatūras piegādātāja MicroStrategy direktoru padome apstiprinājusi kārtību, kādā izmaksājamas prēmijas bitkoinā, informējis firmas CEO Maikls Seilors. Dokuments ir nosūtīts uz ASV Vērtspapīru un biržu komisiju ( SEC ).

Saskaņā ar pārskatu, darbinieki, kuri nav MicroStrategy darbinieki, un ir valdes locekļi, saņes atlīdzību pirmajā kriptovalūtā.

“Padome norādīja uz savu uzticību bitkoinam, ņemot vērā kriptovalūtas spēju būt ietaupījuma līdzeklim, kuru atbalsta droša un publiska arhitektūra ar atklātu avota kodu, kas nav saistīts ar suverēnu naudas un kredīta politiku,” teikts ziņojumā.

Atlīdzības apmērs netiek mainīts un nomināli būs izteikts ASV dolāros. Apmaksas brīdī summu konvertēs bitkoinā, pēc tam pārvedīs uz saņēmēja digitālo maku.

© 2021 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!