Tue. Dec 5th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Sociālo mediju platforma Nifty’s ir pabeigusi finansējuma pirmo raundu

Sociālo mediju platforma Nifty’s, kas orientēta uz kolekcionāriem un neaizstājamo tokenu veidotājiem (NFT), ir pabeigusi finansējuma pirmo raundu.

Raundā piedalījās miljardieris Marks Kjūbans, Ethereum dibinātājs Džozefs Lubins un anonīms investors ar pseidonīmu 0xb1. Viņiem pievienojās ieguldījumu firmas Draper Dragon, Polychain, Tally Capital, Liberty City Ventures un Future Positive.

Nifty’s apvienos izdevējus, radītājus un zīmolus ar kolekcionāriem un NFT faniemm. Nifty’s lietotāji varēs izveidot, meklēt un glabāt NFT.

“Nifty’s” sniedz tieši to, kas nepieciešams digitālās kolekcionēšanas telpai, kamēr tā attīstās par kaut ko vairāk kā radošuma tirdzniecības vieta,”

Ģenerāldirektors Džefs Marsilio pastāstīja par projekta centieniem apvienot visus digitālās kolekcionēšanas fanus. Nifty’s atklāšana plānota 2021.gada pavasarī un mēs būsim vieni no pirmajiem, kuri to sāks lietot 😉

© 2021 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!