Thu. Apr 22nd, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Analītiķis un pieredzējis treideris Pīters Brandts (Peter Brandt) aicinājis ASV Vērtspapīru un biržu komisiju (SEC) atzīt kriptovalūtu XRP par vērtspapīru

Analītiķis un pieredzējis treideris Pīters Brandts (Peter Brandt) aicinājis ASV Vērtspapīru un biržu komisiju (SEC) atzīt kriptovalūtu XRP par vērtspapīru.
Pēc Branda domām, XRP kuru izlaiž uzņēmums Ripple pilnībā atbilst vērtspapīra jēdzienam un to jāregulē SEC. Viņš uzsvēra, ka ar monētas cenu var manipulēt lielie kriptovalūtas turētāji, bet uz Ripple makiem glabājas vairāk nekā pusi no izlaisto XRP daudzuma.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!