Wed. Jul 24th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kompānija PayPal paziņojusi par operāciju ar bitkoinu un dažām kriptovalūtām uzsākšanu ASV klientiem

Maksājumu kompānija PayPal paziņoja par piekļuvi bitkoinam un vairākām citām kriptovalūtām saviem amerikāņu klientiem.

Starp atbalstītajām kriptovalūtām: Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum un Litecoin.

“Mēs esam priecīgi paziņot, ka visi klienti, kas atbilst ASV regulatoru prasībām ASV, tagad var pirkt, turēt un pārdot kriptovalūtu tieši caur PayPal,” teikts uzņēmuma preses relīzē.

Kriptovalūtas transakcijas tiks automātiski konvertētas uz fiata valūtām. Tas nozīmē, ka merčantiem nevajadzēs iziet ārpus ierastās tradicionālās maksājumu sistēmas.

Lai īstenotu jaunu PayPal funkciju, PayPal noslēdza partnerību ar kompāniju Paxos, kā arī saņēma ierobežoto licenci Ņujorkas štata Finanšu pakalpojumu departamentā.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!