Sun. Feb 25th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Intervijā Yahoo! Finance Dalio atkal paziņojis, ka šaubās par bitkoina perspektīvām un dod priekšroku zeltam

Valdības izsludinās bitkoinu ārpus likuma, ja tā panākumi būs pārāk lieli, uzskata miljardieris un ieguldījumu kompānijas Bridgewater Associates dibinātājs Rejs Dalio.

Intervijā Yahoo! Finance Dalio atkal paziņojis, ka šaubās par bitkoina perspektīvām un dod priekšroku zeltam.

Ja bitkoins tiešām būs svarīgs, valdības to aizliegs. Valdības to izsludinās ārpus likuma un izmantos visus iespējamos instrumentus, lai to īstenotu. Viņi teiks: “Jūs nevarat veikt transakcijas ar Bitcoin, jums nevar būt Bitcoin.” Pēc tam jūs sāksiet domāt: “Vai tas ir noziegums? Vai man vajadzētu pārkāpt likumu?”

Dalio atgādināja, ka pagātnē valdība jau ir aizliegusi zeltu, kura vienīgais “trūkums” ir iespēja to izmantot kā uzkrāšanas līdzekli.

Ray Dalio’s introspective look at financial world order, inequality and capitalism: Full interview

“Vai es došu priekšroku bitkoinam nevis zeltam?” Nē. Zelts būs tas instruments, ko centrālās bankas un valstis izvēlēsies kā alternatīvu parastai naudai,” viņš piebilda.
Miljardieris redz arī citus šķēršļus pirmās kriptovalūtas ceļā, tai skaitā viņas volatilitāti.

“Šodien es nevaru dabūt bitkoinu un bez problēmām kaut ko par to nopirkt.” Viņš ir pārāk volatils, lai kļūtu par uzkrājumu līdzekli. Tā paša iemesla dēļ to nevar izmantot kā maksāšanas līdzekli.

Dalio sagaida, ka pēc digitālo valūtu popularitātes pieauguma centrālo banku digitālo valūtu versijas izspiedīs no tirgus ierastos kriptoaktīvus.

“Ir valūtas kā bitkoins, ir alternatīvas kriptovalūtas no pieprasījuma un piedāvājuma viedokļa un izmantošanas veida. Bet ir arī digitālās valūtas, dolāra ciparversijas, eiro, ķīniešu juaņas. Es domāju, ka mēs redzēsim vairāk lietojam šīs versijas nevis kriptovalūtas, – viņš piebilda.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!