Wed. Jul 24th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Saskaņā ar Lerija Čermaka pētījumu no izdevuma The Block, kriptovalūtas biržas glabā aptuveni 3.08 miljonus bitkoinu – 16.5% no kopējā piedāvājuma 21 milj.

Lerija Čermaka pētījumā no The Block, – kriptovalūtas biržas glabā aptuveni 3.08 miljonus bitkoinu – 16.5% no kopējā piedāvājuma 21 milj.

Visvairāk bitkoinu glabā kriptovalūtu birža Coinbase ( gandrīz 1 mlj., tikpat pēc aplēsēm ir Satoši nakamoto makos ), seko Huobi ar 412 000 BTC, un trijnieku noslēdz kriptovalūtu birža Binance  317 900 BTC.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!