Wed. Feb 21st, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Šveices Finanšu tirgus uzraudzības dienests (FINMA) izsniedzis licences divām bankām darījumiem ar kriptovalūtām: Maerki Baumann Bank un Incore Bank

Šveices Finanšu tirgus uzraudzības dienests (FINMA) ir atbalstījis uz privātajiem turīgajiem klientiem orientētos Maerki Baumann Bank un Incore Bank pieprasījumus licenzēšanai plaša pakalpojumu spektra ar kriptovalūtu sniegšanai. Par to ziņo Bitcoin.com.

Saņemot licenci digitālo aktīvu tirdzniecībai un uzglabāšanai, banka Maerki Baumann sākotnēji piedāvās saviem klientiem bitkoinu, Ethereum, Bitcoin Cash (BCH), Litecoin (LTC) un Ripple (XRP). Turpmāk paredzams pievienot arī citas, uz ERC20-tokeniem bāzētas kriptovalūtas bankas tirdzniecības platformai.

Maerki Baumann strādā digitālo aktīvu jomā kopš 2019. gada aprīļa, piešķirot rēķinus kriptovalūtas kompānijām un veicot ICO un Security Token Offering (STO) administrēšanu. Pagājušā gada beigās finanšu iestādes pārraudzībā atradās 8,5 miljardi CHF ($8,84 miljardi).

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!