Sat. Dec 2nd, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Pazīstamais uzņēmējs Džons Makafi atteicies no savas prognozes par 1 BTC cenu – $ 1 mlj.

Pazīstamais uzņēmējs Džons Makafi atteicies no savas prognozes par bitkoina cenu. Viņš nosaucis par idiotiem cilvēkiem, kuri uzskata, ka BTC vērtība pieaugs līdz $1 milj.

“Ja bitkoins kādreiz sasniegs $1 miljonu, tā kapitalizācija pārsniegs visas Ziemeļamerikas IKP. Kāds idiots tam var noticēt? Seksam ar vaļiem ir tūkstoš reižu lielāka iespēja iekļūt Olimpiskajā programmā”.

Uzņēmējs nav precizējis, kādus datus izmantojis savos aprēķinos. Ja bitkoina tirgus vērtība $ būtu 1 miljons tirgus kapitalizācija būtu $18,5 triljoni. Saskaņā ar Pasaules Bankas informāciju ASV IKP pārsniedz $20,5 triljonus, vēl $1,7 triljonus un $1, 2 triljonus dod Kanāda un Meksika. Šo valstu kopējais IKP ir $23, 4 triljoni.

Pat tad, ja ņemtu vērā visus 21 miljonus pieejamo BTC ieguvei un uz visiem laikiem nozaudētos monētas, bitkoina kapitalizācija ja tā tirgus vērtība būs $1 miljons, nepārsniegs Ziemeļamerikas IKP.

Džons Makafi arī saņēmis rūdīta bitkoina maksimālista Giacomo Zucco pretjautājumu:

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!