Wed. Oct 20th, 2021

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Bitmain prezentē jaunu bitkoina maineri – Antminer T19

Vadošais bitkoinu ieguves iekārtu ražotājs Bitmain izlaidis jaunu Antminer T19 ierīci. Tas ir piemērots bitkoina un citu kriptovalūtu ar algoritmu SHA256 ražošanai.

Bitmain norāda, ka Antminer T19 izmanto jaunu barošanas sistēmu un programmnodrošinājumu. Pateicoties tam, kriptovalūtu ieguves process ir efektīvāks un izdevīgāks. Turklāt ierīce tiek palaista ātrāk, salīdzinot ar T17 maineru sēriju.

Ierīces piegāde sāksies 2020.gadā no 21. līdz 30. jūnijam. Pārdošana ir ierobežota ar diviem eksemplāriem vienās rokās. Šajā sakarā Bitmain norāda, ka tas ir nepieciešams, lai uzlabotu aprīkojuma pieejamību.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!