Mon. Sep 25th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Kas notika ar 10 000 BTC, kurus Lāslo Haničs samaksāja 2010.gadā par divām picām?

Attēlā redzamais cilvēks ir Lāslo Haničs ar saviem bērniem. 2010. gada 22. maijā programmētājs Laslo Haničs nopirka divas picas par 10 000 BTC. Kas notika ar šiem bitkoiniem?

“Gadu gaitā tie paši bitkoini ir pārvietoti uz daudzām adresēm,” komentārā atdzina pētījumu firmas Coinfirm līdzdibinātājs Grants Blaisdels. “Daļa līdzekļu sākumā tika pārskaitīta uz kriptovalūtu biržu BTC-e.”

Pēc Lāslo Haniča teiktā – viņš bija samainojis aptuveni 100 000 BTC un apmēram puse no tiem viņš iztērēja par picām:

“Es biju ieguvis simts tūkstošus bitkoinu un, iespējams arī pusi no tiem iztērēju par picu, bet otru pusi vēlāk izdalīju un pārdevu, lai nopirktu citas lietas. Ar to es nopelnīju tikai dažus tūkstošus dolāru, bet ar to pietika, lai es samontētu jaunu datoru. Es neskopojos un biju gatavs pārmaksāt”, – sacīja Haničs.

Viņš nenožēlo, ka tik daudz bitkoinu iztērēja par picu:

“Ar 100 000 BTC es tagad būtu miljardieris. Bet tad es nebūtu dabūjis picu”.

Haničs bija viens no tiem, kurš strādāja ar bitkoina blokķēdi un konfigurēja to macOS operētājsistēmai. Viņš kopā ar Satoši Nakamoto nostrādāja apmēram gadu, bet šī sadarbība vienmēr bijusi “dīvaina” un Nakamoto prasības dažreiz viņu pamatīgi kaitinājušas. Haniča darbs pie bitkoina blokķēdes bija blakusprojekts, pie kura viņš strādāja bezmaksas, taču Nakamoto pret viņu esot izturējies kā pret savu algotu darbinieku.

“Bitkoina blokķēde sākotnēji nedarbojās ar Mac. Tāpēc es to pārnesu uz šo operetājsistēmu. Satoši palūdza man taisīt relīzes macOS. Es tās izveidoju, jo viņš nezināja, kā strādāt ar Mac operētājsistēmu.”

Lai vai kā, bet Lāslo par picām samaksātie bitkoini šobrīd atrodas vienā no lielākajiem BTC makiem:

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!