Mon. Jun 5th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Pēc JPMorgan domām bitkoina iekšējā vērtība izlīdzinājusies ar kriptovalūtas tirgus cenu

Pēc JPMorgan stratēģa Nikolasa Panigircogola domām, bitkoina iekšējā vai fundamentāli pamatotā vērtība kopš nesenā laika ir kļuvusi arī par kriptovalūtas tirgus cenu. Par to ziņo The Block ar atsauci uz ekspertu pārskatu.

Nikolas Panigircogols ir pārliecināts, ka plaisa starp rādītājiem ir samazinājusies, pateicoties halvingam. Pēc viņa novērojumiem, šī gada janvārī BTC iekšējā vērtība bija zemāka par tirgus cenu vai, citiem vārdiem sakot, pirmā kriptovalūta tika pārvērtēta.

Modelī no JPMorgan Bitkoins tiek uzskatīts kā prece, tiek ņemtas vērā tās ieguves robežizmaksas, iekārtas skaitļošanas jauda un elektrības vērtība.

“Ņemot vērā 11. maijā notikušo bitkoīna halvingu, bitkoina iekšējā vērtība faktiski ir dubultojusies,” uzsvēra Panigircogols.
Viņš piebilda, ka turpmākais bitkoina kursa samazinājums par 20% no augstākās BTC cenas arī veicināja plaisas samazināšanos starp vērtībām.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2021. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!