Wed. Feb 21st, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Viltus Satoši Nakamoto – uzņēmējs Kreigs Raits nonācis neveiklā situācijā

Kāds parakstījis ziņojumu ar 145 adresēm, kas, pēc Kreiga Raita ( apgalvo ka ir Bitcoin koda radītājs Satoši Nakamoto ) apgalvojuma, piederēja viņa kompānijai Tulip Trust. Par to ziņo Twitter lietotājs Zectro. Binance kriptovalūtas biržas vadītājs Čanpens Džao ( kurš arī agrāk sauca Raitu par krāpnieku ) veica retvītu ar sekojošu komentāru:

“Ziņojumā uz Reddit ir atsauce uz adrešu sarakstu ar sekojoša ziņojuma parakstiem: Kreigs Stīvens Raits – melis un krāpnieks. Šim ziņojumam nav atslēgu, ko izmantot šī ziņojuma parakstīšanai. Lightning Network ir liels sasniegums. Tomēr mums ir jāturpina darbs, lai uzlabotu tīkla veiktspēju. Diemžēl risinājums nav tikai mainīt konstanti kodā vai ļaut ietekmīgiem dalībniekiem izstumt citus. Mēs visi esam Satoši”.

Bitkoina adreses tika izveidotas 2009. -2010. gadā un glabāja katra 50 bitkoinus no coinbase-transakcijām. Pagājušajā nedēļā kāds pārveda 50 bitkoina monētas, kuras tika iegūtas 2009. gadā un līdz pat pagājušajai nedēļai palika neaktīvas.

Katrs var pārbaudīt parakstīto ziņojumu, izmantojot Verify Message Bitcoin.com (vai tā analogos citos resursos).

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!