Fri. Dec 1st, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Nopludināts investīciju bankas JP Morgan bitkoina iekšējās vērtības novērtējums

Lai gan JP Morgan investīciju banka netirgo Bitcoin un nepiedāvā kriptovalūtu pakalpojumus klientiem, laiku pa laikam viņi sniedz savu analīzi par jauno finansu aktīvu tirgu.

Nesen viens cilvēks, iespējams,kurš ir šīs bankas klients, ir publicējis JP Morgan atskaiti no 22. maija, kas ietver situācijas analīzi ap bitkoīnu saistībā ar halvingu.

Analizējot bitkoina iekšējo vērtību, pētnieki konstatējuši, ka šobrīd bitkoins “tirgojas par 25% zemāk par savu iekšējo vērtību, kādai tai bija jābūt pēc halvinga”. “Bitkoina iekšējā cena”, pēc JP Morgan versijas, ir ņemta no vienas bitkoina monētas vidējās svērtās vērtības.

Lai gan šis fakts nav signāls uz kaut ko, pēc analītiķu domām, “galu galā bitkoins atgūs zaudēto”.

Tādējādi, pēc JP Morgan pētnieku domām, bitkoina iekšējā vērtība ir aptuveni $11 500, par $2500 augstāka par pašreizējo tirgus cenu.

Nesen ieguldījumu fonds BlockTower Capital savos komentāros paziņoja, ka “makroekonomiskā situācija nekad nav bijusi piemērotāka” bitkoinam.

Blocktower Capital arī saista savu optimismu ar daudziem tendencēm. Tas, pēc viņu domām, ir pieaugoša neuzticība banku sektoram, inovatīvo finanšu tehnoloģiju izplatīšana un augošā ģeopolitiskā spriedze, kuru rada COVID pandēmija uz pasaules ekonomiku.

Iepriekš mēs ziņojām, ka JP Morgan ir sācis apkalpot tādus uzņēmumus kā Coinbase un Gemini.

CEO Galaxy Digital Maiks Novogracs izteicās, ka šādi JP Morgan soļi dod pārliecību, ka finansu nākotne ir saistīta digitālajiem aktīviem.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!