Mon. Sep 25th, 2023

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Grayscale Investments CEO Barrijs Silberts sagaida veiksmīgu 2020.gada otro ceturksni savam bitkoina trastam

2020. gada otrais ceturksnis investīciju kompānijai Grayscale Investments būs vēl veiksmīgāks nekā gada pirmajos trijos mēnešos, pārliecināts tās dibinātājs un CEO Barrijs Silberts.

Iepriekš pagājušonedēļ Grayscale Investments paziņoja par rekordlielu aktīvu apjomu pārvaldīšanā. To kopējā vērtība sasniegusi $3,8 miljardus, no kuriem $3,3 miljardi ir GBTC, flagmaņa bitkoina trasts.

Investors un finanšu analītiķis Kevins Ruks pievērsa uzmanību vēl vienam grafikam no uzņēmuma pēdējā pārskata – iknedēļas ieguldījumu apjoms GBTC. Ja 2019. gada pirmajā ceturksnī šis rādītājs bija $3,2 miljoni, tad 2020. gada analoģiskajā periodā – $29,9 miljoni.

Atbilstošais Twitter ieraksts piesaistīja arī pašu Barriju Silbertu.

“Pagaidiet, jūs vēl redzēsiet otro ceturksni,” atbildēja Grayscale Investments un Digital Currency Group vadītājs Kevina Ruka apgalvojumam, ka industrijā beidzot sāk nākt institucionālā nauda.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!