Mon. Feb 19th, 2024

Viss par un ap Bitcoin un citām populārākajām kriptovalūtām

The Bitcoin Foundation Latvia blogs par kriptovalūtu Bitcoin latviešu valodā 📈 Finansu pasaules ziņas🏙️Ekonomika🗿 Mākslīgais intelekts📡 Kosmosa tehnoloģijas🤖 Robotika un kibernētika 🛰️Visuma izpēte 🛸Marsa kolonizācija

Ķīnas kompāniju Bitmain un MicroBT maineri Antminer S19 Pro un Whatsminer M30S ++ ir ienesīgākie pēc bitkoina halvinga

Jaunākie Ķīnas kompāniju ASIC-maineru modeļi Bitmain un MicroBT ir ienesīgākie arī pēc bitkoina halvinga, vēsta The Block pētnieki.

Pirmā vieta ar ikdienas peļņu $8,53 ieņēma Whatsminer M30S + + SIA “MicroBT”. Ierīce nodrošina līdz 112 TH/s.

Tālāk seko Antminer S19 Pro no Bitmain. Jaunais kompānijas flagmanis izspiež līdz 110 TH/s, atnesot $8,49 peļņu diennaktī.

Desmitniekā pēc pētījuma datiem ir 5 MicroBT ražotnes un 3 ierīces no Bitmain.

Eksperti aprēķinājuši, ņemot vērā bitkoina cenu $9700 un elektroenerģijas cenu $0,03.

Populārākais iepriekšējās paaudzes maineris Antminer S9, pēc viņu datiem, šobrīd atrodas uz rentabilitātes robežas, ienesot peļņu $0,52 dienā. Saskaņā ar SIA Coinmetrics datiem, šīs ierīces ir izveidojušas aptuveni 23% no pirmās kriptovalūtas – Bitcoin tīkla hešreita.

Ražotājs Bitmain joprojām dominē maininga industrijā. Saskaņā ar CoinShares datiem 2019. gadā viņiem bija 66% bitkoīna skaitļošanas jaudas.
Kompānija MicroBT šobrīd strauji iekaro savu tirgus daļu. Pēc uzņēmuma pārstāvja teiktā, aptuveni 50% hešreita pieaugumu pagājušajā gadā nodrošināja kompānijas MicroBT ASIC-maineri.

© 2020 The Bitcoin Foundation Latvia

ICO kalendārs

Latvijas Bitkoina biedrība sadarbībā ar Investing.com
Copyright © 2017-2023. Made with ❤️ in Latvia. All rights reserved The Bitcoin Foundation Latvia | Newsphere by AF themes.
error

Vai bija noderīgi? Ja jā, tad atbalsti lūdzu mūs sociālajos tīklos - sekojot vai spiežot like. Lai varam sniegt informāciju vēl vairāk iedzīvotājiem Latvijā par Bitcoin. Paldies Tev jau iepriekš par atbalstu!